-
Chargers
- Apple Chargers
- Acer Chargers
- Asus Chargers
- Dell Chargers
- Hp Chargers
- Lenovo IBM Chargers
- Samsung Chargers
- Sony Chargers
- MSI Chargers
- Razer Chargers
- Toshiba Chargers
- Microsoft Chargers
- Huawei Chargers
- Fujitsu Chargers
- Msi Chargers
- SARY Chargers
- ZED Air Chargers
- Gateway Chargers
- Benq Chargers
- LG Chargers
- Packard Bell Chargers
- Generic Chargers
Showing 1741–1752 of 2273 results
Shop
Lenovo AC Adapter Laptop Charger20v 4.5a 90W 7.9*5.5 pin
SKU:
SH4255889405835
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 4.5A |
| Output Watt ( POWER ) | 90W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 12v 3A 36W slim Yellow usb Thinkpad 10 mini usb
SKU:
SH4255889405910
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 12V |
| Output Current | 3A |
| DC Connector Size | slim Yellow mini usb square Type |
| Output Watt ( POWER ) | 36w |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 11.5a usb 230W
SKU:
SH4255889405903
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 11.5A |
| DC Connector Size | USB |
| Output Watt ( POWER ) | 230W |
| Style | Long and Slim |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 2.25a 45W 4.0*1.7mm new ideapad
SKU:
SH4255889405774
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 2.25A |
| DC Connector Size | 4.0*1.7mm |
| Output Watt ( POWER ) | 45W |
| Style | Square |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 2.25a 45W usb
SKU:
SH4255889405859
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 2.25A |
| DC Connector Size | USB |
| Output Watt ( POWER ) | 45W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W 4.0*1.7mm new ( LONG ) ideapad
SKU:
SH4255889405781
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | 4.0*1.7mm |
| Output Watt ( POWER ) | 65W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W 4.0*1.7mm new ( Square ) ideapad
SKU:
SH4255889405798
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | 4.0*1.7mm |
| Output Watt ( POWER ) | 65W |
| Style | Square |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W 5.5*2.5mm
SKU:
SH4255889405804
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | 5.5*2.5mm |
| Output Watt ( POWER ) | 65W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W 5.5*2.5mm
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | 5.5*2.5mm |
| Output Watt ( POWER ) | 65W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W 7.9*5.5mm pin
SKU:
SH4255889405828
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | 7.9*5.5mm |
| Output Watt ( POWER ) | 65W |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 3.25a 65W usb
SKU:
SH4255889405866
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| DC Connector Size | USB |
| Style | Long |
Lenovo AC Adapter Laptop Charger 20v 4.25a 90w 5.5*2.5mm
SKU:
SH4255889405811
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo IBM |
|---|---|
| AC Input | AC 100V – 240V , 50 – 60Hz |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 4.25A |
| DC Connector Size | 5.5*2.5mm |
| Output Watt ( POWER ) | 90W |
| Style | Long |











